Dekalog uczestnika WRO RUNWAY RUN

DEKALOG UCZESTNIKA WRO RUNWAY RUN

  1. Parking – wszyscy uczestnicy WRO RUNWAY RUN zaparkują bezpłatnie przed terminalem. Sprawdźcie plan i dojazd na http://wrorunwayrun.pl/parking/
  1. Pakiet startowy – czeka na Was w Biurze Zawodów (terminal, stanowiska check-in) od godziny 18.00 (sobota, 11 czerwca). Pamiętajcie, że musicie odebrać pakiet osobiście! Najpierw podchodzicie do stanowiska weryfikacji z dokumentem tożsamości, a następnie do stanowiska, przy którym zostanie wydany pakiet (poszczególne stanowiska będą opisane).
  1. Imienna karta pokładowa – otrzymacie ją w pakiecie startowym. Kartę należy mieć przy sobie podczas odprawy (kontrola bezpieczeństwa) i podczas biegu.
  1. Koszulki – otrzymacie je w pakiecie startowym. Biegniemy tylko i wyłącznie w koszulkach WRO RUNWAY RUN. Nie pożałujecie, są odlotowe!
  1. Kontrola bezpieczeństwa – to warunek niezbędny, aby wziąć udział w biegu. Konkretne pory odpraw będą przypisane do poszczególnych numerów. Do kontroli należy zgłosić się z dokumentem tożsamości, na podstawie którego dokonaliście rejestracji do biegu (dowód osobisty, paszport) oraz z imienną kartą pokładową. Nie przychodźcie na ostatnią chwilę, na pewno nie będziecie się nudzić. Atrakcje w części ogólnodostępnej terminalu już od godziny 18.00.

Godziny kontroli bezpieczeństwa dla poszczególnych numerów startowych:

22.15-22.45 –1-400
22.45-23.15 – 401-800
23.15–23.45 – 801-1161

  1. Komunikacja miejska – poza standardowymi kursami nocnymi autobusu 206, który odjeżdża z lotniska w stronę centrum, zamówiliśmy dla Was dodatkowe o godzinie: 1.30, 2.30 oraz 3.00. Oczywiście przed lotniskiem będą też dostępne taksówki.
  1. Dyscyplina – pamiętajcie, że biegniemy po drodze startowej na lotnisku. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, niewybieganie poza drogę startową i niezaśmiecanie terenu lotniska. Słuchajcie instrukcji organizatorów, którzy zadbają o Waszą dobrą zabawę  i przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo. Koniecznie przeczytajcie Regulamin biegu.
  1. Co mogę zabrać na bieg?: Małą elektronikę np. telefon komórkowy z akcesoriami do słuchania muzyki, zegarek, pulsometr etc., przekąski w postaci stałej, np. baton energetyczny.
  1. Woda. Organizatorzy zapewniają bezpłatną wodę w hali odlotów oraz w strefie startu/mety. Niestety z uwagi na przepisy obowiązujące na lotnisku nie będzie możliwe wniesienie do strefy zastrzeżonej własnego napoju. Wody nie wolno również wynosić z hali odlotów do strefy startu/mety. Punkt nawadniania w hali odlotów przed startem oraz na mecie, po zakończonym biegu.
  1. Uśmiech i pozytywna energia – o tym koniecznie należy pamiętać! To warunek do wzięcia udziału w biegu! Do tego nie zapominajmy o zasadach fair play. Nie skracajcie trasy, nie ścinajcie zakrętów, biegnijcie zawsze prawą stroną i nie przeszkadzajcie w biegu innym – tak będzie w porządku względem innych biegaczy.

WRO RUNWAY RUN_dekalog..